Діти Запоріжжя лого

Мрія рятує: Запорізькі волонтери передали зібрані під час акції кошти обласній дитячій лікарні

16 лютого 2021, 21:40 555 061.ua 15 лютого в Україні проводиться Міжнародний день онкохворої дитини. До цієї події запорізькі волонтери зібрали кошти на допомогу Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні

Мечта спасает: Запорожские волонтеры передали собранные во время акции средства областной детской больнице

У Запорізькій дитячій обласній лікарні перебуває 26 онкохворих дітей. Напередодні Міжнародного дня онкохворих дітей в благодійному фонді "Щаслива дитина" провели акцію "Мрія рятує". Запорожцям запропонували написати в соціальних мережах про свої дитячі мрії або зробити пожертвування для дітей, які лікуються від онкології.

В рамках акції вдалося зібрати 20 тисяч гривень для відділення гематології. Сертифікат на відповідну суму передали головному лікареві лікарні Юрію Борзенко. Кошти планують витратити на матеріали до інфузоматів, медичного обладнання, які дозовано подає хімічні препарати хворим. Крім того, в лікарні хочуть купити пральну машину для матерей, які знаходяться в медустанові разом з дітьми.

"У лікарні діти перебувають до дев'яти місяців отримуючи хімію. Крім медикаментів їм потрібно дуже велику кількість витратних матеріалов.Также для супроводу життя матерів, які знаходяться поруч з дитиною, необхідна побутова техніка", - розповів головлікар.

За словами директора благодійного фонду "Щаслива дитина" Альберта Павлова, акція "Мрія рятує" була спрямована на те, щоб звернути увагу суспільства на проблеми онкохворих дітей.

"Самі збори не були великими, в районі 20 тисяч гривень. Але багато допомагали на пряму конкретній дитині по 5, 10, 15 тисяч гривень", - повідомив Альберт Павлов.

Волонтери відзначають, що найбільшою матеріальної підтримки потребують сім'ї дітей, яким необхідне лікування в закордонних клініках.

"Ми закликаємо всіх жителів запорізької громади об'єднуватися і витягати наших дітей. 80% дітей хворих на рак можна вилікувати, але в Україні ці показники менше через те, що не вистачає обладнання та медикаментів", - зазначив Павлов.

Про важливість підтримки хворих на онкологію дітей розповіла Ірина, мати дитини, який перебуває на лікуванні в обласній лікарні.

"Лікуємося вже два роки. Від саркоми Юінга 4 стадії, це рак кісток. Хочу подякувати волонтерів. В гематології велика проблема з перев'язочним матеріалом, препаратами для відновлення після хімії, які ми самі оплачуємо. Якщо не справляємося, то звертаємося за допомогою до волонтерів" , - поділилася своєю історією Ірина.

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Іван Бабіч
Іван Бабіч

ДЦП, Сенсоневральна глухота IV ступеня

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

876 406

Витрати фонду в 2024
28 хворим дітям 364 642 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 488 891 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 014 539 грн.
Дитячому экоселу: 20 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 25 377 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 277 592 грн.
Службові витрати: 179 196 грн.
Загалом витрат: 2 429 080 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 039 235