Діти Запоріжжя лого

Віолетта Юрченко

8 жовтня 2020, 21:00 1169 Автор: Ольга Вовк deti.zp.ua Збір коштів припинено! Необхідна сума зібрана. Дякуємо, друзі!

Віолетта Юрченко

Віолетта Юрченко, 20.12.2012 року народження

Діагноз: Хронічна хвороба нирок, 5 стадія.

Новини про лікування Віолетти Юрченко

Довідка

Як допомогти?

Звіт про пожертвування, що надійшли

Історія життя Віолетти пронизана болем та страхом з моменту її народження. Маленька народилася з важкими патологіями і великою кількістю складновимовних діагнозів. Найважчий із них – хвороба нирок 5 ступеня. По кілька разів на день вона проходить процедуру перитонеального діалізу.

Віолетта Юрченко

Віолетта ніколи не мала свого будинку. Здебільшого вона живе у лікарнях, іноді її виписують, і тоді з мамою вона переїжджає на орендовану квартиру. Мама Віоли - кругла сирота, без житла та чоловіка, допомогти їй зовсім нікому. А ще у мами є троє діток, з якими вона не може жити через тяжку хворобу молодшої донечки. Понад 7 років трьох дітей виховує її подруга.

На даний момент мама залишилася без засобів для існування. Виплати по інвалідності на доньку призупинено і відновити їх поки що неможливо. Через тяжкий стан доньки їх перевели на лікування до м. Києва, в Охматдит. Скільки часу сім'я пробуде в чужому місті, лікарі навіть не можуть припустити.

Віолетта Юрченко

Безвихідь. Мама знаходиться в низці бід та випробувань. Вона залишила своїх трьох діток заради порятунку четвертої дитини. Їй потрібна підтримка, фінансова та проста, людська. В інтернатах не вчать комплексного вирішення проблем та виживання без порушення закону. Одному Богу відомо, скільки мамі потрібно сил на продовження боротьби.

Насправді, за наявності належної повноцінної терапії Віолетта могла б проводити в лікарні вдвічі менше часу. Замкнуте коло: відсутність коштів на ліки веде до важких ускладнень та ще більшій потребі коштів на придбання препаратів. У цій ситуації лише небайдужість сторонніх людей зможе врятувати життя дитині. Щомісяця на купівлю ліків та обстеження потрібно від 8 000 до 10 000 гривень. Також стоїть питання купівлі спеціалізованого висококалорійного харчування: у свої 7 років Віола важить всього 10 кілограм.

Віолетта Юрченко

Через критичну нестачу ваги вона вже не може ходити, не вистачає сил. Спілкування з іншими дітьми у неї також забирає масу енергії, тому воно обмежене. Єдине, що ще викликає посмішку на обличчі Віолетти, це желейні цукерки «Бджілка» та ігри на старенькому планшеті.

Допоможіть, будь ласка, об'єднати сім'ю та зберегти життя Віолетті!

Сім'я мешкає у Запорізькій області.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Віталій Юрченко
Віталій Юрченко

приглухуватість 3 ступеню

Допомогти зараз
Ярослав Лизя
Ярослав Лизя

ДЦП, спастична диплегія

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

10 957 749

Витрати фонду в 2023
112 хворим дітям 2 312 095 грн.
Мед. обладнання: 37 711 грн.
Гуманітарна допомога: 4 151 137 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 168 341 грн.
Дитячому экоселу: 198 702 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 509 753 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 395 767 грн.
Службові витрати: 1 197 788 грн.
Загалом витрат: 13 161 207 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

133 894 607