Діти Запоріжжя лого

Віолетта Юрченко

8 жовтня 2020, 21:00 1278 Автор: Ольга Вовк deti.zp.ua Збір коштів закритий, в зв'язку зі смертю дитини!Віолетта закінчила свій земний шлях. Приносимо щирі співчуття рідним та близьким.

Віолетта Юрченко

Віолетта Юрченко, 20.12.2012 року народження

Діагноз: Хронічна хвороба нирок, 5 стадія.

Новини про лікування Віолетти Юрченко

Довідка

Як допомогти?

Звіт про пожертвування, що надійшли

УВАГА! Збір коштів закритий у зв'язку зі смертю дитини! Віолетта закінчила свій земний шлях. Приносимо щирі співчуття рідним та близьким.

=====================================

Історія життя Віолетти пронизана болем та страхом з моменту її народження. Маленька народилася з важкими патологіями і великою кількістю складновимовних діагнозів. Найважчий із них – хвороба нирок 5 ступеня. По кілька разів на день вона проходить процедуру перитонеального діалізу.

Віолетта Юрченко

Віолетта ніколи не мала свого будинку. Здебільшого вона живе у лікарнях, іноді її виписують, і тоді з мамою вона переїжджає на орендовану квартиру. Мама Віоли - кругла сирота, без житла та чоловіка, допомогти їй зовсім нікому. А ще у мами є троє діток, з якими вона не може жити через тяжку хворобу молодшої донечки. Понад 7 років трьох дітей виховує її подруга.

На даний момент мама залишилася без засобів для існування. Виплати по інвалідності на доньку призупинено і відновити їх поки що неможливо. Через тяжкий стан доньки їх перевели на лікування до м. Києва, в Охматдит. Скільки часу сім'я пробуде в чужому місті, лікарі навіть не можуть припустити.

Віолетта Юрченко

Безвихідь. Мама знаходиться в низці бід та випробувань. Вона залишила своїх трьох діток заради порятунку четвертої дитини. Їй потрібна підтримка, фінансова та проста, людська. В інтернатах не вчать комплексного вирішення проблем та виживання без порушення закону. Одному Богу відомо, скільки мамі потрібно сил на продовження боротьби.

Насправді, за наявності належної повноцінної терапії Віолетта могла б проводити в лікарні вдвічі менше часу. Замкнуте коло: відсутність коштів на ліки веде до важких ускладнень та ще більшій потребі коштів на придбання препаратів. У цій ситуації лише небайдужість сторонніх людей зможе врятувати життя дитині. Щомісяця на купівлю ліків та обстеження потрібно від 8 000 до 10 000 гривень. Також стоїть питання купівлі спеціалізованого висококалорійного харчування: у свої 7 років Віола важить всього 10 кілограм.

Віолетта Юрченко

Через критичну нестачу ваги вона вже не може ходити, не вистачає сил. Спілкування з іншими дітьми у неї також забирає масу енергії, тому воно обмежене. Єдине, що ще викликає посмішку на обличчі Віолетти, це желейні цукерки «Бджілка» та ігри на старенькому планшеті.

Допоможіть, будь ласка, об'єднати сім'ю та зберегти життя Віолетті!

Сім'я мешкає у Запорізькій області.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Дмитро Марусенко
Дмитро Марусенко

ДЦП, правосторонній спастичний геміпарез

Допомогти зараз
Іван Бабіч
Іван Бабіч

ДЦП, Сенсоневральна глухота IV ступеня

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

1 768 160

Витрати фонду в 2024
46 хворим дітям 695 830 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 712 794 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 261 544 грн.
Дитячому экоселу: 38 256 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 49 826 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 414 658 грн.
Службові витрати: 360 048 грн.
Загалом витрат: 3 639 979 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 901 624