Happy Child logo

Громадська правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя»

February 13, 2013, 15:00 11807 Author: Егіда-Запоріжжя www.deti.zp.ua Громадська правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя» створена 16.02.2012 р. є місцевою громадською організацією, яка заснована для реалізації своїх інтересів, прав та свобод і діє згідно з чинним законодавством України

Останні новини організації

Адреса та телефон організації

Мета організації

Основні напрями діяльності організаціїї

Попередній досвід організації

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

Громадська правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя» створена 16.02.2012 р. є місцевою громадською організацією, яка заснована на основі добровільності та спільності інтересів громадян України, які об’єдналися для реалізації своїх інтересів, прав та свобод і діють згідно з чинним законодавством України. Метою організації є захист невід’ємних людських прав та громадських свобод людини в Україні, запобігання всіх форм дискримінації та насильства у суспільстві, сприяння дотриманню прав людини, гендерної рівності та захисту прав дітей, попередження торгівлі людьми, надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми, надання правової підтримки дітям - сиротам, та дітям позбавленим батьківського піклування.

Мета діяльності: Правовий захист прав та інтересів дітей - сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування

Завдання: представляти та захищати законні інтереси дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в органах державної влади і місцевого самоврядування;

- сприяти здійсненню профілактичної роботи щодо запобіганню та подоланню негативних явищ в сфері захисту прав дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- проводити безкоштовні консультації, семінари, «круглі-столи», конференції, засідання з питань захисту прав дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- накопичувати інформацію щодо проблем захисту прав дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проводити її аналіз, робити виступи з зазначених проблем;

- надавати правову допомогу законним представникам дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечувати необхідною для їх діяльності інформацією.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ (ДЛЯ ЧЛЕНІВ ОРГАНІЗАЦІЇ)

1. Програма «Твій старший друг»

Сприяння захисту громадянських та майнових прав дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Представлення інтересів в державних органах

Надання правових консультацій для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та іх законних представників

Правова допомога дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування та іх законним представникам

Правова освіта дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та іх законних представників

2. Програма «Подвійний захист»

Послуги адвоката, у разі скоєння правопорушення

3. Програма «Разом у доросле життя»

Освітні семінари для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та іх законних представників з питань:

• Захисту власних прав та інтересів;

• Формування моделі здорової особистості;

• Формування моделі здорового способу життя;

• Формування моделі ненасильницької поведінки;

• Планування сімейного бюджету.

4. Програма «Діти – не товар!»

Попередження торгівлі людьми, зокрема дітьми. Підвищення рівня обізнаності дітей, які перебувають в школах інтернатах Запорізької області з проблеми торгівлі людьми, навчання даної категорії дітей моделям безпечної поведінки, виховання у дітей поваги до прав та основних свобод людини, толерантне ставлення до потерпілих від насильства.

ПОПЕРЕДНІЙ ДОСВІД ОРГАНІЗАЦІЇ

Фахівці-адвокати, які є членами ГПО «ЕГІДА-ЗАПОРІЖЖЯ» співпрацюють з Міжнародною організацією міграції з питань захисту прав потерпілих від торгівлі людьми та представляють потерпілих від торгівля людьми в кримінальних справах порушених за ознаками ст. 149 КК України.

У Громадської правозахисної організації «ЕГІДА-ЗАПОРІЖЖЯ» налагоджена співпраця з органами місцевої влади та місцевого самоврядування, які працюють у галузі захисту прав та інтересів дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, з правоохоронними органами.

З березня 2012 р. адвокати, які є членами нашої ГПО приймали участь разом зі Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації у розробці проекту щодо придбання та реконструкції житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за кошти обласного бюджету в межах виконання указу Президента України «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» від 16.12.2011 № 1163/2011.

ГПО «ЕГІДА-ЗАПОРІЖЖЯ» тісно співпрацює з Запорізькою обласною громадською організацією «Об’єднання психологів та психоаналітиків «ВЗАЄМОДІЯ», Запорізьким обласним центром соціально-психологічної допомоги в рамках заходів, які пов’язані з попередженням торгівлі людьми та надання правової допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

Фахівці ГПО «ЕГІДА-ЗАПОРІЖЖЯ» разом з ЗОГО «ОПП «ВЗАЄМОДІЯ» на цей час реалізують проект «Сім’я без насильства-майбутнє України», метою якого є надання психокорекційної та правової допомоги жінкам постраждалим від сімейного насильства».

Адвокати, які є членами ГПО «ЕГІДА-ЗАПОРІЖЖЯ» протягом вересня –листопада 2012 р. провели три зустрічі з прийомними батьками Запорізької області та надали 60 консультації з питань захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сімейних формах виховання.

20 грудня 2012 року в м. Запоріжжя спеціалістами Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з правозахисною громадською організацією «ЕГІДА-ЗАПОРІЖЖЯ» було проведено Круглий стіл для прийомних батьків та батьків-вихователів Запорізької області з питань захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В заході брали участь 21 особа з числа прийомних батьків та батьків-вихователів Запорізької області, представники БФ «Щаслива дитина», спеціаліст Департаменту житлового господарства та розподілу житлової площі Запорізької міської ради, спеціаліст Управління праці та соціального захисту населення та фахівці служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації, (всього 34 особи).

ГПО «ЕГІДА-ЗАПОРІЖЖЯ» має також угоду про спільну співпрацю з Запорізьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Запорізьким міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

КОНТАКТИ

З нами можна зв’язатися:

завітавши до нас за адресою м. Запоріжжя, вул. Українська, 57 б, к. 4,

або зателефонувавши 0612-62-02-00,

061-220-74-03,

095-245-30-88,

097-435-17-64

чи надіславши нам листа: e-mail: egidazp@ukr.net

Банківські реквізити:

Громадська правозахисна організація «ЕГІДА-ЗАПОРІЖЖЯ»

МФО 313399 ЄДРПОУ 38069907

р/р 26003055703589 в ЗРФ ПАТ «ПриватБанк» м Запоріжжя

Назначение платежа: благотворительное пожертвование

Happy Child foundation - effective help to the most needy children of the Zaporizhzhia region, Ukraine, since 2004

They need help:
Myron Borysov
Myron Borysov

Childrens autism

Help now
Oleksiy Marchuk
Oleksiy Marchuk

cerebral palsy, spastic tetraparesis

Help now

You donated in 2024

$ 119 123

Our expenses in 2024
To 65 sick children $31 835
Medical equipment: $7 266
Humanitarian help: $29 138
To disabled children: $44 315
To children's village: $1 183
To orphans and poor children: $6 208
"Helpus" - help to adults: $17 961
Service expenses: $18 591
Total sum of expenses: $158 588

$6 888 722

donated since 2007