Діти Запоріжжя лого

Вікторія Хіміч

11 вересня 2021, 15:20 715 Автор: Наталя Мороз Головна ознака ДЦП - необоротне ушкодження мозку, але це не означає, що нічого не можна зробити. Потрібно прагнути до того, щоб дитина була настільки самостійним, наскільки можливо.

Вікторія Хіміч

Вікторія Хіміч, 05.01.2014 року народження

Діагноз: ДЦП. Спастичний тетрапарез. Подвійна геміплегія.

Новини про лікування Вікторії Химич

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надходження пожертв

Коли в молодій сім'ї Химич з'явилася Вікторія, вже всі були готові до того, що буде не просто. Важкі затяжні пологи не віщували хороших прогнозів. Три тижні підтримки на апараті ШВЛ. Перший самостійний вдих і неясні перспективи на майбутнє. Все як у дітей, народжених з ДЦП.

Ті навички та вміння, які батьки бачать у своїх дітях з перших років життя, у Віки проявилися тільки до шести років. Та й то завдяки щоденним тренуванням і пошуків оптимальних методів лікування. Через високий ступінь епілептичної активності довгий час не могли провести спеціальних обстежень головного мозку, щоб зрозуміти причину відставання в розвитку дівчинки.

Вікторія Хіміч

Сьогодні, після ось уже шести років медикаментозного лікування, терпіння, надії і копіткої фізичної праці, батьки бачать в своїй Вікулов веселу і активну дівчинку з непростим характером і величезним інтересом до навколишнього світу. Позаду - сім курсів реабілітації в центрі Козявкіна, в Трускавці, два курси в центрі «Апіс-Меліфіка", м.Хмельницький, лікування в Харківському інституті ортопедії та протезування і операція по методу Ульзібата.

Вдома Вікторія відвідує центр «Совеня», в якому займається з логопедом та фізіотерапевтом. Регулярні заняття позитивно впливають на стан дитини: активно почали працювати ліва півкуля і потилична частина головного мозку - саме ті, що відповідають за мову, координацію і самоконтроль.

Останні дві реабілітації в «Іоаннів центрі», Дніпропетровської області, стали ще більшим поштовхом у розвитку Вікі. Результатом стали активні спроби говорити і формулювати свої бажання. А найголовніше - ходити з підтримкою і намагатися самостійно сидіти! Правда, рученяткам поки що не вдається з першого разу дістати улюблену іграшку або яблучко, але робота в цьому напрямку триває!

У Вікусі величезне бажання встати на ніжки! Не дивлячись на те, що кожна дія їй дається з великою старанністю та працею, на її обличчі завжди посмішка!

Мама виховує і опікується дитиною самотужки. А курси реабілітації в дніпропетровському центрі продовжуться вже з листопада 2021 р

Давайте разом допоможемо Вікторії і забезпечимо підтримку в оплаті двох курсів реабілітації в «Іоаннів центрі»!

Родина мешкає в м. Запоріжжя.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

7 705 808

Витрати фонду в 2023
81 хворим дітям 1 459 306 грн.
Мед. обладнання: 35 205 грн.
Гуманітарна допомога: 3 665 104 грн.
Дітям з інвалідністю: 2 237 587 грн.
Дитячому экоселу: 147 374 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 481 881 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 12 446 грн.
Службові витрати: 594 743 грн.
Загалом витрат: 8 644 863 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

130 642 667