Діти Запоріжжя лого

1 мільйон 152 тисячі гривень склали витрати фонду в січні і лютому 2021

19 березня 2021, 16:35 1050 Автор: Альберт Павлов deti.zp.ua Детальніше про всі напрямки роботи БФ "Щаслива дитина" читайте в нашому звіті.

1 мільйон 152 тисячі гривень склали витрати фонду в січні і лютому 2021

Перші місяці року - складний період для всіх, і благодійний фонд не виняток. Людям складніше знайти можливості для пожертвувань, зростає оплата за комунальні послуги, а локдаун ще більше погіршує ситуацію.

Але потреби важкохворих дітей не стають менше. Тому в січні і лютому 2021 фонду "Щаслива дитина" доводилося докладати додаткові зусилля для того, щоб допомогти підопічним. Ми активізували співпрацю із засобами масової інформації, і практично щотижня виходили відеосюжети про хворих дітей на місцевих телеканалах. Використовували і соціальну рекламу в соцмережах, а завдяки допомозі рекламних агентств безкоштовно розмістили кілька білбордів та сітілайтів в Запоріжжі.

У підсумку, ми зібрали 1 мільйон 276 тисяч гривень, а витрати фонду склали 1 мільйон 152 тисячі гривень. Всього надійшло трохи більше 1000 пожертвувань.

Ми щиро дякуємо всім, хто оцінює нашу роботу зі створення найбільш прозорого, чесного і ефективного фонду Запорізької області. А тепер - докладніше про напрямки нашої роботи.

Допомога онкохворим дітям

Збір на лікування Сироти Данила завершений. Фонд зміг внести свою, нехай і невелику частку - 31000 гривень. На 24 березня у Данила призначена операція по установці ендопротеза в Центрі коррективной хірургії кінцівок, м Мюнхен. Гроші на неї вже зібрані, залишається зібрати кошти на харчування і проживання в Німеччині.

Євгену Сєчіну в січні закупили препарат Венкліксто за 23000 гривень, а вже в лютому він відправився на трансплантацію кісткового мозку за кордон. Ми щиро за нього радіємо і сподіваємося на успішну трансплантацію.

Дітям, які перебувають у відділенні гематології - Клименко Мар'яні і Вовк Назару, були закуплені медпрепарати на загальну суму 8000 гривень.

Ми оплатили МРТ, КТ-обстеження 6 дітей (майже всі онко) на загальну суму 13500 гривень

В рамках акції «Мрія рятує» закупили близько 6300 штук шприців на суму 5400 грн і закупили двом дітям препарат для хіміотерапії (на місяць) на суму 6 000 гривень

Для ремонту маніпуляційної в онкогематології ЗОКДЛ закупили будматеріали на суму близько 4 000 гривень

Подарували сертифікат 20 000 гривень відділенню онкогематології до Дня онкохворої дитини. Будуть закуплені бактерицидні випромінювачі і дрібна побутова техніка для пацієнтів.

Григоров Олег продовжує лікування в Туреччині, на лікування було перераховано 18 000 гривень.

Микита Зуенко, Саркома Юінга в черевній порожнині. Закупили хлопчикові на суму 3200 грн 8 фл Етопозиду

Денис Вечірній, рецидив лейкозу. Закупили препарат Неопакс (3100 грн). Приймати препарат потрібно найближчі два роки.

Допомога дітям і дорослим, хворим на муковісцидоз

У січні ми отримали партію спеціалізованого харчування на 204 тис. Грн. для дітей з муковісцидозом. Продовжуємо збирати документи і відправляти його підопічним з усієї України. На сьогоднішній день близько 40 дітей і дорослих отримали від нас спеціалізоване харчування. Погодили другу поставку на 245 тис. Грн. від компанії Каргілл, яка повинна днями вчинити. Це дасть можливість забезпечити близько 100 дітей на півроку необхідним харчуванням.

Допомога в закупівлі лікарських препаратів для лікування в умовах стаціонару було надано 9 пацієнтам. Закуплено медичне обладнання в особисте користування для 4 підопічних, оплачені дослідження мокротиння трьом діткам.

Двоє наших підопічних у тимчасове користування отримали кисневі концентратори. У нас з'явилося троє новонароджених підопічних з діагнозом муковісцидоз. Найближчим часом інформація про малюків буде розміщена у нас на сайті.

До міжнародного дня Орфа захворювань ми підготували корисні подарунки для мувіка. У всі області України були відправлені «Маячки безпеки» - брендовані силіконові браслети, які допоможуть пацієнтам уникнути перехресного інфікування. Разом з браслетами лікуючим лікарям були направлені листи з пропозицією про співпрацю.

Ми відродили нашу стару традицію обміну лікарськими препаратами.

Дев'ятнадцять сімей змогли безкоштовно отримати необхідні ліки і спеціалізоване харчування в обмін на препарати, які їм уже були не потрібні.

Допомога дітям з важкими захворюваннями (крім онко та МВ)

Ми закупили лікарські препарати і щеплення, оплатили обстеження 9 дітей (діти з ДЦП, генетичними вадами розвитку та порушеннями слуху) на 22 000 гривен.

Для Віолетті Кім придбали слухові апарати - 30 000 гривень.

Марта Шульга пройшла курс реабілітації в центрі Крок за кроком - 37 000 гривен.

Вікторії Іващенко закупили тест смужки і витратні матеріали для коректного функціонування інсулінової помпи на 12000 грн. Від них в прямому сенсі залежить життя Вікторії.

Віолетта Юрченко як і раніше знаходиться в відділенні токсикології при Охматдит. До моменту трансплантації нирки малятко буде жити там і щодня проходити процедури перитонеального діалізу. Ми закупили на 23 000 гривен лікарські препарати, які необхідні Віолочке для щоденного прийому.

Допомога Запорізькому обласному тубдиспансеру

У січні наші колеги передали нам 100 швидких імуноферментних тестів на коронавірус. У той же день ми їх передали тубдиспансеру. Загальна сума поставки склала 32600 гривень.

1 мільйон 152 тисячі гривень склали витрати фонду в січні і лютому 2021

Допомогли в придбанні медпрепаратів і витратних матеріалів для Обласного тубдиспансеру на суму 15 500 гривень. А також оплатили операцію Віталію Ч., дитині із запущеною формою туберкульозу, який був спрямований на лікування до Києва (35 000 грн).

В рамках програми допомоги дітям з ДЦП та вадами розвитку, спільної з американським фондом “Maya’s Hope” 37 сімей з 40 важкохворими дітьми по всій Україні отримали підгузники, харчування, ліки, витратні матеріали. Спецхарчування володіє високою калорійністю і великою кількістю вітамінів, що дає можливість підтримувати вагу і здоров'я лежачих дітей.

Дві сім'ї отримали інвалідні полегшені коляски і одна сім'я отримала інвалідний візок. Одна сім'я отримала прилад для проведення аналізів крові в домашніх умовах, витратні матеріали до нього.

Надано допомогу сім'ям в Щасливих будинках 1 і 2 в Калинівці для оплати 3-х вихователів.

Останнім часом особлива увага фонд приділяє фінансовій підтримці соціального проекту «Від спорту - до соціальної інтеграції», яким керує вчитель Молочанської школи-інтернату Ковалевський Юрій. Для цього проекту нещодавно були закуплені набори для ігор (3 900 грн) та корекційно-тренувальне обладнання - лаву для кінезіотерапії та спеціальні манжети для рук і ніг (3 800 грн). Це дозволило юним спортсменам, дітям з інвалідністю з малозабезпечених сімей цікавіше і краще займатися фізичною культурою і реабілітацією в період карантину.

Допомога дитячим лікувальним закладам

У лютому 2021 на прохання Запорізької обласної дитячої лікарні для хірургічного відділення були закуплені біполярні пінцети (щипці), необхідні при проведенні складних нейрохірургічних операцій (7100 гривень).

Для відділення анестезії та реанімації новонароджених ЗОКДБ ми закупили дихальні контури, катетери для парентерального харчування та інші необхідні витратних матеріали на 21 000 гривен.

Проект Щасливий будинок і Дитяче екосело в Українці

Головна новина - ще двоє хлопців, колишніх сиріт, хлопчики 6 і 10 років, знайшли будинок і сім'ю в Щасливому будинку №3.

В цьому році ми вирішили більше уваги приділяти здоров'ю і розвитку дітей. Ситуація з зубами у колишніх вихованців інтернатів дуже сумна, м'яко кажучи, а малюків до того ж доводиться лікувати використовуючи седацию (тобто уві сні). Ми вже пролікували кількох хлопців зі Щасливого будинку №4, в найближчі дні на черзі ще двоє малюків, вартість лікування яких складе, зі знижкою, близько 16000 грн.

Дякуємо всім, хто допомагає покращувати здоров'я маленьких мешканців дитячого екосела. Якщо знайдуться стоматології в Запорізькій області, готові допомогти - будемо дуже вдячна!

Ми також оплатили томографію двом дітям і додаткову няню-кухаря в будинок №4.

Крім лікування, ми продовжували робити життя в Щасливих будинках комфортніше - оновили комплекти білизни, закупили меблі, килим і пилосос, відремонтували систему опалення та службовий автомобіль Ланос.

У найближчих планах пошук асистента-репетитора для роботи з відстаючими дітьми, продовження реконструкції будинку №34 для невеликої прийомної сім'ї, завершення будівництва мумі-будинку. Допомогти проекту дуже легко!

Підбиваючи підсумки

Ми щиро дякуємо кожному з сотень жертводавців, які надали допомогу запорізьким дітям. Нагадуємо, що на відміну від зборів на особисті карти, які масово проводяться в соцмережах, фонд на протязі ось вже 14 років щодня розміщує детальні звіти про пожертвування і витратах на нашому сайті. Ми гарантуємо, що кожне пожертвування буде враховано і використано максимально ефективно!

Завжди раді почути ваші відгуки та побажання!

Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

5 067 542

Витрати фонду в 2023
57 хворим дітям 629 556 грн.
Мед. обладнання: 14 761 грн.
Гуманітарна допомога: 2 608 280 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 328 171 грн.
Дитячому экоселу: 101 946 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 415 024 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 12 446 грн.
Службові витрати: 353 845 грн.
Загалом витрат: 5 469 474 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

126 358 585