Діти Запоріжжя лого

Вікторія Іващенко

4 березня 2021, 11:45 1497 Автор: Ольга Вовк Вікторія, сірооке ніжне створіння. Хоча у свої п’ять років вона зазнала багато страждань, все одно вірить, що впорається із солодкою хворобою та проживе довге і щасливе життя!

Вікторія Іващенко

Вікторія Іващенко, 06.07.2015 року народження

Діагноз: Цукровий діабет, І тип.

Новини про лікування Вікторії Іващенко

Виписка: 1 стор, 2 стор, 3 стор

Рахунок

Як допомогти?

Звіт про надхоження пожертв

Вікторія, сірооке ніжне створіння. Хоча у свої п’ять років вона зазнала багато страждань, все одно вірить, що впорається із солодкою хворобою та проживе довге і щасливе життя!

Життя нашої крихітки від початку було переповнене випробуваннями! Відразу після першого дня народження Вікторії стало дуже зле. Згодом з'явилися основні симптоми діабету, та про нього ще ніхто не здогадувався. Швидка забрала дівчинку з мамою до інфекційної лікарні, але там не змогли допомогти, всі діагнози були невірні, а лікування марне. Мама забила на спалах, донечці ставало дедалі гірше, вона впала в діабетичну кому, і почала стрімко згасати на очах!

За сім днів коми – було витрачено колосальну кількість нервів, дорогоцінного часу та коштів! Віка неймовірно сильно схудла та вже не приходила до тями. Доки одному з лікарів не спало на думку зробити замір цукру.

Як грім серед ясного неба на виснажену маму впали слова лікаря: "Вибачте, але в вашої дитини діабет, він не лікується, на жаль, показники критичні 26.8 ммоль/л. В нашій лікарні немає ендокринолога, ми вас перевеземо до обласної, в реанімацію." Тоді, в шоковому стані мама не змогла повірити в діагноз. Та вона навіть не уявляла що їх чекає попереду, що життя перевернеться з ніг на голову.

Вікторія Іващенко

Далі було багато боротьби за життя та здоров’я Віки. І все не марно, через півтора місяця вони засвоїли головні правила діабету, їх виписали додому. Були моменти на межі, були реанімації, був біль і сльози. Через півтора року боротьби за допомогою волонтерів БФ «Щаслива дитина», та безліччю добрих людей зібрали кошти на інсулінову помпу яку встановили в Київському ОХМАТДИТ. Звісно радості не було меж, бо життя з помпою стало набагато легше, Віка та її мама відчули це в перші місяці користування. Віка навіть стала відвідувати дитячий садок, і їй дуже сподобалося.

Вікторія Іващенко

Залишилося тільки підтримувати досягнуті результати, підтримайте цю маленьку, але сильну сім'ю!

Віку та її сестричку виховує мама сама. Батько дівчат як дізнався про важке захворювання доньки просто пішов з сім`ї. Мама Надія також хворіє, має важку хворобу опорно-рухового апарату. Наразі сім`я живе на дві пенсії по інвалідності та допомогу небайдужих людей. Враховуючи, що лікування доньки потребує великих витрат, як на саме лікування, так і на витратні матеріали для користування помпою, діагностичне обстеження, щомісячні аналізи, спеціальне харчування, вона зовсім занапастила своє здоров’я. Та попри всі негоди та біди, жодна з дівчат в цій сім`ї не здається!

Наразі ми відкрили збір коштів для Вікторії на платформі dobro.ua, проект під назвою Гірке життя з "солодкою хворобою". Ціль – зібрати разом з нашим партнером 41 846 гривень на закупівлю витратних матеріалів для обслуговування інсулінової помпи.

Родина мешкає в м. Запоріжжі

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Дмитро Марусенко
Дмитро Марусенко

ДЦП, правосторонній спастичний геміпарез

Допомогти зараз
Олексій Марчук
Олексій Марчук

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

1 690 936

Витрати фонду в 2024
44 хворим дітям 614 508 грн.
Мед. обладнання: 51 157 грн.
Гуманітарна допомога: 701 415 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 230 524 грн.
Дитячому экоселу: 40 005 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 49 826 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 410 928 грн.
Службові витрати: 312 244 грн.
Загалом витрат: 3 465 673 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

140 826 250