Діти Запоріжжя лого

Єгор Безушко

26 березня 2021, 17:17 468 Автор: Ольга Вовк Єгорка потребує нашої фінансової підтримки. В середині квітня малюкові необхідно провести операцію по закриттю стоми.

Єгор Безушко

Єгор Безушко, 18.12.2020 року народження

Діагноз: Муковісцидоз, важкий перебіг.

Довідка

Виписка: стор. 1, стор. 2

Як допомогти?

Звіт про надхоження пожертв та їх витрати

Єгор Безушко

Кожного разу, коли ми дізнаємося про новонароджених малюків з діагнозом муковісцидоз, нас переповнюють суперечливі емоції. З одного боку, це біль, смуток і спустошення, з іншого – полегшення від того, що був вчасно встановлений правильний діагноз і розпочато необхідне лікування. У більшості випадків без неонатального скринінгу виявити генетичне захворювання складно. Але якщо перебіг захворювання важкий, воно себе проявляє з першого дня життя дитинки. Саме так було в родині новонародженого Єгорушки. Мама Марина ділитися з нами історією свого улюбленого синочка:

«Єгор – наше маленьке довгоочікуване щастя, він народився 18 грудня 2020 року. Словами складно описати, як ми раділи, коли дізналися, що у нас буде ще одна дитина! Старший син допомагав нам вибирати все необхідне для малюка, цілував животик і вголос мріяв, як буде катати його в колясці, грати й читати казки молодшому братику. Це була ідеальна вагітність й ідеальні пологи, ніхто й подумати не міг, що наше безхмарне щастя буде недовгим. На наступний день після пологів малюка забрали в реанімацію через кишкову непрохідність, день потому провели операцію. Наша сім'я молилася, аби попередній діагноз – муковісцидоз – не підтвердили. Одинадцять днів наш сильний хлопчик боровся за своє життя в реанімації, всі ці дні ми жили тільки вірою в краще.

Але після проведення потової проби всі наші надії випарувалися. Хлориди в поті зашкалювали, помилки бути не може. Це був шок, адже всі родичі здорові, а наша вагітність була запланованою й дуже бажаною.»

Єгор Безушко

Наразі в Єгора встановлено стому, яку необхідно закрити вже в квітні. Це означає, що має бути повторна операція і реабілітація. Минулого разу через установку ШВЛ до його легень були занесені дві важкі інфекції, з якими він бореться по сьогодні. Весь цей час малюк приймає антибіотики для того, щоб знищити синьогнійну інфекцію та клебсиеллу. На жаль, на операцію, антибіотики й спеціалізоване харчування були витрачені всі заощадження родини. З урахуванням досвіду першої операції, можна припустити, що на витратні матеріали та лікарські препарати потрібно близько 15 000 гривень.

Так само гостро стоїть питання придбанням стерилізатора і рециркулятора, без них боротьба з наявними в організмі інфекціями є малоефективною. Через те, що в Єгора слабкий імунітет, будь-яка додаткова інфекція несе загрозу збереженню його легень. На придбання медичного обладнання потрібно 9 000 гривень.

Мама Марина просить вашої участі й допомоги: «У кого є можливість, будь ласка, допоможіть нашому малюкові! Він зовсім ще не бачив життя, але любить його інтуїтивно! У нашого синочка майже не сходить з лиця посмішка, навіть уві сні! Лише коли починає боліти животик, він гірко-гірко плаче, від усмішки не залишається й сліду. У таких випадках допомагають лише батьківські обійми. »

Сім'я мешкає в м. Харків

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників Фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Крістіна Асатрян
Крістіна Асатрян

Ураження центральної нервової системи, вроджена атрофія зорових нервів обох очей

Допомогти зараз

У 2021 ви допомогли на суму, грн.

7 371 361

Витрати фонду в 2021
242 хворим дітям 4 483 038 грн.
Мед. обладнання: 65 730 грн.
Будинкам для дітей з інвалідністю: 939 226 грн.
Дитячому экоселу: 355 178 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 69 606 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 298 200 грн.
Службові витрати: 899 105 грн.
Загалом витрат: 7 380 391 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

85 806 154

Дитині потрібна родина