Діти Запоріжжя лого

Олексій Ольденбург

7 липня 2021, 19:30 1124 Автор: Наталья Мороз Льоша знає, що його життя безпосередньо залежить від обладнання, і дуже боїться залишитися без кисню. Будь ласка, допоможіть йому жити без страху!

Олексій Ольденбург

Олексій Ольденбург, 01.02.2008 року народження

Діагноз: Міодистрофія Дюшена.

Новини про лікування Олексія Ольденбург-

Рахунок

Виписка: стор. 1, стор. 2.

Як допомогти?

Звіт про надхоження пожертв та їх витрати

Льоші 13 років. Його кімната швидше нагадує палату реанімації, ніж житло тінейджера.

Апарат штучної вентиляції легенів, аспіратор, інгалятор. З-під ковдри виглядає голова підлітка з великими очима і тоненькими млявими рученятами. Здається, що це такий розіграш. Що зараз Льоша зі сміхом схопиться, а «рученята» виявляться несправжніми. Та вже кілька місяців він не може самостійно ні поворухнутися, ні навіть зробити вдих. У Льоші міодистрофія Дюшенна.

Хвороба Олексія - вроджена, але довгий час вона ніяк себе не проявляла. У п'ять років Льоша став ходити тільки на пальчиках і швидко втомлюватися. Його м'язи поступово атрофувалися. Довелося придбати коляску і міняти її в міру зростання і прогресування хвороби. А в 12 років Льоша захворів на коронавірус і потрапив в реанімацію. З того часу він назавжди прикутий до ліжка і дихати може тільки за допомогою апарату ШВЛ - настільки були уражені його легені.

Олексій Ольденбург

Незважаючи на хворобу, Льоша майже завжди в гарному настрої і любить поговорити. Він настільки балакучий, що апарат ШВЛ часто не встигає качати повітря і починає невдоволено пищати. Улюблені теми розмов - динозаври, космос, доля всесвіту і дії людства в його руйнуванні. Такий ось не по роках розважливий хлопець росте.

А ще Льоша завжди підбадьорює маму.

- Наш день починається з процедур. Потрібно все встигнути і нічого не забути, бути поруч напоготові, - розповідає Олена. - Цілий день стежити за медичними параметрами, допомогти повернутися, включити мультик. При цьому мило посміхатися і зберігати спокій, щоб зайвий раз не передати синові своє хвилювання. Він у мене дуже чутливий. Ледь що - відразу тахікардія і підвищення артеріального тиску! І так цілий день: з 5 ранку і до пізньої ночі. Іноді буває важко, але щоранку я чую: «Мама, я тебе люблю!» - і відкривається нове дихання.

Олексій Ольденбург

Зараз до щоденних клопотів додалася ще одна турбота. Потрібно терміново купити новий портативний апарат ШВЛ. У того, що є зараз, іноді збиваються настройки, і його доводиться разом з Льошею везти в реанімацію. А ще в ньому засмітився клапан видиху, тому потрібно віддавати апарат на техобслуговування. Для Льоші це знову життя в реанімації.

Вартість нового апарату - 300 тисяч гривень. Майже 40 тисяч батьки вже зібрали. Залишилося ще 260 тисяч. Льоша знає, що його життя безпосередньо залежить від обладнання, і дуже боїться залишитися без кисню. Будь ласка, допоможіть йому жити без страху!

Олексій Ольденбург

Також можна підтримати проект фонду «Дихати без зупинки», який стартував на інтернет платформі dobro.ua.

Родина мешкає в c. Зарічне, Запорізька область, Оріховський район.

За додатковою інформацією Ви також можете звернутися до співробітників фонду "Щаслива Дитина"Фонд «Щаслива дитина» — эфективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Артур Керімов
Артур Керімов

ДЦП, структурна епілепсія

Допомогти зараз
Михайлик Заворотній
Михайлик Заворотній

органічне ураження ЦНС, комплексне порушення обміну речовин

Допомогти зараз

У 2023 ви допомогли на суму, грн.

15 187 430

Витрати фонду в 2023
117 хворим дітям 2 914 433 грн.
Мед. обладнання: 90 034 грн.
Гуманітарна допомога: 4 632 943 грн.
Дітям з інвалідністю: 4 760 447 грн.
Дитячому экоселу: 495 539 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 544 057 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 882 853 грн.
Службові витрати: 1 464 948 грн.
Загалом витрат: 16 000 006 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

138 124 288