Діти Запоріжжя лого

4 млн. 231 тис. гривень запорізьким дітям

22 жовтня 2021, 15:21 693 Автор: Альберт Павлов На таку суму жертводавці підтримали проекти фонду "Щаслива дитина" за останні півроку. Детальніше в нашому звіті.

Ми щиро дякуємо за довіру і підтримку десятки жертводавців з самих різних країн, які допомагають нам рятувати дитячі життя, боротися з важкими хворобами, реабілітувати дітей з інвалідністю та дарувати радість сім'ї дітям-сиротам!

За період з квітня по вересень 2021 ви надали підтримку проектам фонду на суму 4 млн. 231 тис. гривень, тобто в середньому понад 700 тис. Грн на місяць.

За три літніх місяці загальні витрати на допомогу хворим на муковісцидоз склали 710 000 гривен. Завдяки допомозі наших приголомшливих донорів, нам вдалося допомогти 86 підопічним! Була закуплена спеціалізована медична техніка, оплачені дослідження мокротиння і крові, комп'ютерні томографії та УЗД, закуплено спеціалізоване харчування, придбані антибіотики і інші ліки, для пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні.

4 млн. 231 тис. гривень запорізьким дітям

4 млн. 231 тис. гривень запорізьким дітям

Для Кирюши Лєскова була зібрана вся необхідна сума. Протягом довгого часу Кирило живе практично з відкритим головним мозком. Зараз виготовляється пластина, яка буде заміщати відсутню частину черепа. Для її закупівлі зібрано 36 000 гривен.

4 млн. 231 тис. гривень запорізьким дітям

Вікторії Іващенко, у якій цукровий діабет 1-го типу, були закуплені витратні комплектуючі для обслуговування інсулінової помпи на суму 47 000 гривен. Завдяки цьому малятко змогла почати навчання і піти в 1 клас. Навіть перебуваючи на відстані, мама зможе контролювати рівень цукру в крові, а помпа автоматично буде подавати їй життєво необхідний препарат.

Також ми ведемо відчайдушну боротьбу за життя двох наших підопічних, яким потрібна трансплантації органів. Віолетта Юрченко і Максим Анохін очікують рятівної пересадки. Віола за літо вже тричі опинялася в відділенні реанімації, а Максімушка двічі. Допомога діткам було надано більш ніж на 30 000 гривень.

4 млн. 231 тис. гривень запорізьким дітям

136 тис. гривень, пожертвувані вами на дітей з ДЦП, допомогли 9 підопічним. Завдяки вашій підтримці, вони змогли відвідати реабілітаційні центри і стати ближче до своїх цілей - стати трохи сильніше, навчитися ходити або розмовляти.

А Лера Шкода, Тимофій Лопушняк і лихоліття Аліса знайшли можливість почути навколишні звуки. Для закупівлі слухових апаратів і на ремонт мовного процесора фондом було зібрано понад 150 тис грн.

В рамках Програми допомоги онкохворим фонд зміг підтримати 10 дітей на загальну суму близько 180 тис. гривень (в тому числі 123 тис, зібрані на УББ, на лікування Гудко Михайла в Греції). Придбано препарати для проведення хіміотерапії та оплачені обстеження на КТ або МРТ. також для відділення гематології ЗОКДЛ було закуплено 50 упаковок Вінкристину і 1000 шт катетерів для введення препаратів хіміотерапії на загальну суму 25 тис гривень.

У липні фонд погодив з компанією Каргілл відразу дві поставки: спеціалізоване харчування для підопічних з муковісцидозом на 249 000 гривень і поставку сертифікатів Сільпо на 178 000 гривен для прийомних, багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей з дітьми з інвалідністю. Спеціалізоване харчування ми вже отримали і розсилаємо по всій Україні, щоб діти з МВ встигли набрати вагу і зміцнити імунітет до осінньо-зимовим загострень. Попередньо 50-60 пацієнтів з критично низькою масою тіла зможуть отримати харчування на 3-6 місяців.

Влітку ми відновили туристичну програму "Клубок", завдяки чому 5 дітей з багатодітних малозабезпечених сімей змогли побувати в Івано-Франківську і в Карпатах і підкорити Говерлу. Ми також оновили туристичне спорядження і в наступному сезоні плануємо організувати більше заходів.

4 млн. 231 тис. гривень запорізьким дітям

В Дитячому екоселе ми встановили дитячий майданчик, закупили пісок, продовжили будівництво Будинку мумі-троля і провели лікування зору і зубів для декількох дітей. У найближчих планів, крім продовження будівництва - збір коштів на адаптивну освітню програму для колишніх сиріт.

4 млн. 231 тис. гривень запорізьким дітям

Ми продовжили реалізацію проекту Медіапаспорт і створення фото-відеоанкет дітей-сиріт Запорізькій області. Впевнені, що деяким з них це допоможе знайти люблячих прийомних батьків.

Друзі, більш детальний звіт про всі надходження і витрати ви можете знайти на цій сторінці. Ми впевнені, що самі амбітні завдання по порятунку, лікування і розвитку дітей ми можемо вирішити разом!

Ваша постійна допомога, яку можна оформити за допомогою підписки на пожертвування, допоможе нам допомагати більш системно і планувати нашу роботу.

Надати допомогу можна в якості волонтера в проекті Дитяче екосело, а наш Чарівна скринька готовий прийняти від вас гуманітарну допомогу у вигляді одягу, іграшок, техніки для малозабезпечених сімей.

Будемо раді відповісти на ваші запитання та побажання, пишіть нам

Фонд «Щаслива дитина» — ефективна допомога тим дітям Запорізької області, які найбільш її потребують

Їм потрібна наша допомога
Олексій Марчук
Олексій Марчук

ДЦП, спастичний тетрапарез

Допомогти зараз

У 2024 ви допомогли на суму, грн.

4 642 151

Витрати фонду в 2024
65 хворим дітям 1 247 772 грн.
Мед. обладнання: 282 112 грн.
Гуманітарна допомога: 1 125 499 грн.
Дітям з інвалідністю: 1 711 348 грн.
Дитячому экоселу: 45 956 грн.
Сиротам и малозабезпеченим: 218 562 грн.
Допомога дорослим "Хелпус": 697 953 грн.
Службові витрати: 730 785 грн.
Загалом витрат: 6 141 856 грн.

Всього з 2007 надано допомоги, грн.

143 922 216